Aday Öğrenci Portalı

FORMU DOLDURUN!

İletişim formundaki bilgilerime, iletilecek her türlü reklam materyallerine onayım vardır.

Yurt ve Konaklama

yurt
Luxury konseptiyle hazırlanan ve birbirinden farklı özelliklere sahip 11’i misafirhane olmak üzere toplam 265 odadan oluşan yurdumuz, 600 yerli ve yabancı öğrenciye eğitimleri süresince huzurlu, güvenli, rahat, eğlenceli, sıcak ve hijyenik bir ortam sağlamak amacıyla 2014 yılında kurulmuştur.
Yurt kompleksimizde TV Salonları, Profesyonel fitness ve plates salonu, kütüphane, etüt alanları, oyun salonu, kafeterya ve restaurantın da yer aldığı toplam 3.000 m2’lik sosyal alanların yanında, çamasır ve ütü odaları, mescit ve valiz odaları kullanıma sunulmuştur.
Yurt yaşamını kolaylaştırmak ve öğrencilerimizin rahatını sağlamak amacıyla tüm odalarda hilton banyo, wc, ortopedik bazalı yatak, kütüphaneli çalışma masası, kiler dolabı, minibar, özel kasa, elbise dolabı, sınırsız wifi internet, dijital TV yayını, telefon, sıcak ve soğuk özellikli merkezi klima sistemi bulunmaktadır. Güvenliğin ön planda tutulduğu 8 kat ve 18.000 m2 den oluşan kompleksimizde, giriş ve çıkışlarda kullanılan yüz tarama sisteminin yanında, 24 saat gece görüşlü kamera sistemi ile izlenmekte ve profesyonel güvenlik ekibiyle korunmaktadır.
Öğrencilerimizin gelen misafirlerini ağırlayabilecekleri otel konforundaki misafirhanemizin yanı sıra, iki katlı otoparkımız ve revirimiz mevcuttur. Yurdumuzda öğrencilerimize farklı fiyat farklı m2 kategorilerinde tek, çift, üç ve dört kişilik oda alternatifleri sunulmaktadır.
untitled_untitled

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU ve YAŞAM MERKEZİ
Adres: Gültepe Mah. 1012 Sokak No:4-6 Küçükçekmece / İSTANBUL
Tel: 0212 540 17 10 Pbx
info@aydinuniversitesikizogrenciyurdu.com
www.aydinuniversitesikizogrenciyurdu.com